Nowy serwer > Nowy serwer

Kolejna runda

(1/13) > >>

Ahira:
Witam, dzięki uprzejmości Miszki w tym wątku będziemy się zgadywali na start nowej rundy na S3.

Raflixo:
witam wszystkich
co do ruszenia w na nowym serwie to ja proponuję aby znaleść miasto zdala od wody
jak jest woda niedaleko miasta to jest mniej przedsiębiorstw do okoła i brak miasta w którym można by było robić konkursy (bliżej środka mapy było by git)
równierz proponuję aby znaleść się  z dala od tych miast wiodących w tej rundzie
Zpomnice , Krupcznki , Wykopanka , Czebierzyce
samie zresztą widzicie jak to poszło jak mamy podobne z lvl lub lepsze miasto zaraz po sąsiedzku. niema skąd ludzi ściągnoć do nas
w poprzednie rundzie ci co grali w Jukło wiedzą że była podobna sytuacja z Krupczankami
i moja mała propozycja
może jest to ryzykowne ale zróbcie sobie drugie konto na które będziecie wchodzić z zastępstwa z głównego ( dla odważnych hehe )

Gregory:
ktoś musiałby się zgodzić na przeszpiegi i założyć drugie konto żeby znaleźć dobrze położone miasto (chociaż ja już się przywiązałem do Mieszajowic <czy też Mieszajowców>) ;)

Miszka:
A mnie wsio radno, jakby nie było Mieszajowce są spoko zawsze! :D a jak się trafi tak jak teraz że ludzi nie ma albo są nieaktywni to jest szansa że inne miasta dołączą. Jak natomiast trafimy dobrą lokalizację i nie będzie ludzi i nikt nie dolączy to leżymy...

masny12:
Ja zaryzykuje i jeszcze jedna runde zagram. bede mial wiecej czasu niz teraz mialem to popykam w pociagi ze stara nowa ekipa :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej