Autor Wątek: Kolejna runda  (Przeczytany 4954 razy)

Ahira

  • Gość
Kolejna runda
« dnia: Sierpień 18, 2014, 22:17:30 »
Witam, dzięki uprzejmości Miszki w tym wątku będziemy się zgadywali na start nowej rundy na S3.

Raflixo

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2014, 11:04:13 »
witam wszystkich
co do ruszenia w na nowym serwie to ja proponuję aby znaleść miasto zdala od wody
jak jest woda niedaleko miasta to jest mniej przedsiębiorstw do okoła i brak miasta w którym można by było robić konkursy (bliżej środka mapy było by git)
równierz proponuję aby znaleść się  z dala od tych miast wiodących w tej rundzie
Zpomnice , Krupcznki , Wykopanka , Czebierzyce
samie zresztą widzicie jak to poszło jak mamy podobne z lvl lub lepsze miasto zaraz po sąsiedzku. niema skąd ludzi ściągnoć do nas
w poprzednie rundzie ci co grali w Jukło wiedzą że była podobna sytuacja z Krupczankami
i moja mała propozycja
może jest to ryzykowne ale zróbcie sobie drugie konto na które będziecie wchodzić z zastępstwa z głównego ( dla odważnych hehe )

Gregory

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2014, 16:19:29 »
ktoś musiałby się zgodzić na przeszpiegi i założyć drugie konto żeby znaleźć dobrze położone miasto (chociaż ja już się przywiązałem do Mieszajowic <czy też Mieszajowców>) ;)

Miszka

  • Gość
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 22, 2014, 16:55:08 »
A mnie wsio radno, jakby nie było Mieszajowce są spoko zawsze! :D a jak się trafi tak jak teraz że ludzi nie ma albo są nieaktywni to jest szansa że inne miasta dołączą. Jak natomiast trafimy dobrą lokalizację i nie będzie ludzi i nikt nie dolączy to leżymy...

masny12

  • Gość
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2014, 22:06:38 »
Ja zaryzykuje i jeszcze jedna runde zagram. bede mial wiecej czasu niz teraz mialem to popykam w pociagi ze stara nowa ekipa :P

Dagny

  • Gość
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 23, 2014, 06:59:19 »
Nie wiem jeszcze czy gram następną runde czy nie. Nie mam czasu ostatnio. Ale jakbym grała, to obstawiałabym mieszajowice. Jedno z większych miast w tej erze, więc ludzie je znają. Jak zapełnią zapomnice to do nas przyjdą:) Poza tym znamy rozmieszczenie towarów. Porobić screeny i zawsze jesteśmy krok do przodu.

Ahira

  • Gość
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 23, 2014, 09:03:50 »
Dagny umiejscowienie miasta jest zmienne. W poprzedniej rundzie Mieszajowce były w miejscu Pratczawek ;).

boss

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 23, 2014, 09:23:53 »
losowe ustawienie jest miast jak i fabryk wiec tak naprawde to loteria, dobrym pomyslem by bylo zeby ktos ogarnool mapke zanim wszyscy wybiora miasto

Ahira

  • Gość
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 23, 2014, 15:01:21 »
BOSS, zerknij na Pratczawki, jest dokładnie tak samo jak w poprzedniej rundzie ;). My przecież tam byliśmy.

mierna

  • Gość
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 23, 2014, 18:10:27 »
jukło było w innej lokalizacji poprzednio.. poszlismy za nazwa miasta i musielismy sie przeprowadzac...

Ahira

  • Gość
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 23, 2014, 18:15:47 »
A Jukło nie było w miejscu Czembierzyc?

Grubas

  • Gość
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 24, 2014, 19:19:17 »
Nie, Jukło było w poprzedniej rundzie w tym samym miejscu co jest teraz Łodzianków

Dagny

  • Gość
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 24, 2014, 21:24:54 »
Ustawienie firm jest raczej na sto procent takie samo. Na innym serwie wstawili nam screeny z dokładną lokalizacją wszystkich firm. Skąd by to mieli? koordynator mówi, że grają trzeci raz w tym samym miejscu.

Ahira

  • Gość
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 25, 2014, 12:28:17 »
http://www.railnation2mieszajowce.fora.pl/

Tam więcej info. Tutaj też się pojawi.

Filek

  • Gość
Odp: Kolejna runda
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 25, 2014, 19:49:04 »
Ilu nas w takim razie jest?

Jak to się ma do 4 stowarzyszeń? Znajdzie się miejsce od początku dla jednego (5-10 osób) z serwera s5?

 
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
curse-of-tiger naczelnysztabdowodcow wiedzmin magicaldream blume-treu